پنج شنبه, 29 شهریور 1397
شناسه خبر:2207
تصمیمی که جان چندین نفر را نجات داد:

اقدام خداپسندانه مدیر روابط عمومی فرمانداری رودسر

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه تمامی اعضای بدنش را به بیماران نیازمند اهدا نمودیم تا بتواند زندگی چندین نفر را نجات دهد.

خانواده علی گودرزنیا بیمار مرگ مغزی در اقدامی خداپسندانه تمامی اعضای بدن فرزند نوجوانشان را به بیماران چشم انتظار و نیازمند اهدا کردند.

شهرام گودرزنیا مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان رودسر گفت: علی فرزند اول من است و در سال ۱۳۸۰ در شهرستان رودسر به دنیا آمد و در خانواده ای چهارنفره زندگی می کرد و اکنون دارای ۱۶ سال سن و یک برادر شش ساله می باشد. علی در حال تحصیل و دانش آموز سال دوم متوسطه هنرستان کارودانش شهید نورانی رودسر در رشته مکانیک خودرو بود.

علی فرزندی بود که در ایام تعطیل هم مشغول به کار بود و در آن روز بد حادثه روز پنجشنبه ۱۹بهمن۹۶ در حال رانندگی با موتور سیکلت بود که ناگهان راننده خودرویی که در جای دورزدن ممنوع بوده راه ایشان را بست و منجر به تصادف شدید شد.علی از ناحیه سر دچار شکستگی جمجمه و همچنین از ناحیه پا دچار شکستگی شده بود. اما در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه تمامی اعضای بدنش را به بیماران نیازمند اهدا نمودیم تا بتواند زندگی چندین نفر را نجات دهد./دیارمیرزا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 106 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم