دوشنبه, 06 خرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3158
سرپرست فرمانداری رودبار؛

لزوم زیباسازی و پاکسازی مناطق رودبار به عنوان ورودی گیلان

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ سرپرست فرمانداری رودبار گفت: با توجه به اهمیت شهرستان رودبار به عنوان دروازه ورودی استان، بخشداران و شهرداران زیباسازی و پاکسازی مناطق را در دستور کار قرار دهند.

سیدجلال سید محمدی در نشست مشترک با معاونین و بخشداران شهرستان رودبار، با اشاره به لزوم پاکسازی مناطق مختلف شهرستان که ورودی استان محسوب می‌شود، اظهار کرد: با توجه به نزدیکی عید نوروز و استقبال از بهار، بخشداران و شهرداران زیباسازی و پاکسازی مناطق مختلف را در دستور کار قرار دهند.

سرپرست فرمانداری رودبار افزود: یک روز از روزهای اسفند ماه را روز نظافت عمومی قرار دهیم و با مشارکت مردم که علاقمند و راغب به پاکسازی محیط اطراف خود هستند و با دعوت و مشارکت گروه‌های مردم نهاد، در نظافت عمومی اهتمام داشته باشیم.

وی با اشاره به فرارسیدن سال نو و زمینه سازی استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی گفت: ورودی روستاها و شهرها نباید با زباله‌ها چهره نامطلوبی به خود گیرد و شایسته شهرستان نیست که با وجود مواهب ارزشمند الهی منظری نامناسب داشته باشد.

وی همچنین بر رعایت نظم و انضباط اداری در ادارات و نهادها با حفظ جایگاه و مراتب اداری تاکید کرد و گفت: مسئولان در ادارات جهت انجام خدمات مستقر باشند و فقط برای جلسات و الزامات در فرمانداری حضور داشته باشند.

سرپرست فرمانداری رودبار خاطرنشان کرد: اگر تعداد زیادی از مراجعین اداره‌ای برای انجام کارشان به فرمانداری بیایند نشان از ضعف آن اداره دارد که نتوانسته مشکل مردم را حل کند یا آنان را توجیه نماید که این پایش هم از طریق معاونت‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی از بخشداران تابعه خواست وحدت رویه داشته باشند و با بررسی موانع اجرای برخی پروژه‌ها یا رکود آن، زمینه تسریع در اجراء را فراهم نمایند./ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 128 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم