یکشنبه, 27 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3514

جشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد گیلان در رشت برگزار شد

  • انداز قلم

 به گزارش سوما؛ جشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد گیلان جهت حمایت و فراهم کردن موجبات آزادی تعدادی از این زندانیان در رشت برگزار شد.

جشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد گیلان شب گذشته با حضور عضو ستاد دیه کشور، رئیس کل دادگستری گیلان، نماینده ولی‌فقیه در گیلان و تعدادی از زندانیان با جرایم غیر آزاد شده در رشت برگزار شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان در این مراسم اظهار داشت: خداوند متعال وعده داده است  که آنچه که انسان در راه خدا تقدیم می‌کند، خداوند چندین برابر آن را به آن انسان نیکوکار بازمی‌گرداند. وی با بیان اینکه نیکوکارانی که همواره به نیازمندان کمک می‌کنند، دارای اراده‌ای قوی هستند خاطرنشان کرد: بعضی افراد دارای ثروت هستند اما این اراده قوی را برای کمک و حمایت از نیازمندان ندارند.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه انسان نیکوکار و خیر دارای روح و روانی لطیف است ابراز داشت: انسانی که فرد بی‌گناهی را نجات داده و از او حمایت می‌کند دارای روح لطیف است چون توانسته بخشی از درد جامعه را التیام ببخشد.

رئیس ستاد دیه استان گیلان نیز در این مراسم اظهار داشت: مردم و مسئولانی که همواره جهت حمایت از زندانیان غیر عمد استان گیلان و برای آزادی آنان، مبالغی پرداخت کردند، جزء بالاترین و ارزشمندترین خدمت‌ها را انجام دادند.

علیرضا یزدانی خاطرنشان کرد: اینکه انسانی بتواند با کمک و حمایت خود موجبات شادی فردی بی‌گناه را فراهم کند بسیار ارزشمند است و آن شخص نیکوکار در حقیقت توانسته با حمایت خود فردی بی‌گناه را به کانون گرم خانواده‌اش بازگرداند. وی با بیان اینکه زندانیان با جرایم غیرعمد گیلان در مرحله نخست به خداوند و در مرحله بعد، نگاه‌شان به دستان حمایتگر نیکوکاران و خیران است گفت: امروز در این جشن گلریزان، 12 نفر از زندانیان با جرایم غیرعمد حضور دارند که آزاد شده‌ و امشب به نزد خانواده خویش بازمی‌گردند.

رئیس ستاد دیه استان گیلان افزود: بنده امروز این نوید را می‌دهم که طی 48 ساعت آینده، دیگر زندانیان گیلانی با جرایم غیر عمد دارای بدهی مهریه نیز از زندان آزاد می‌شوند و مابقی زندانیان با جرایم غیر عمد نیز به زودی به نزد خانواده خود بازمی‌گردند./خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 73 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم