چهارشنبه, 26 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3351
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس؛

سفر رئیس جمهور به گیلان فرصت خوبی برای دیدن مشکلات مردم از نزدیک است

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: سفر استانی رئیس‌جمهور فرصت خوبی برای شناسایی و دیدن مشکلات مردم از نزدیک است تا برای رفع آن‌ها تصمیمات مقتضی اتخاذ شود.

سیدکاظم دلخوش صبح امروز در جمع خبرنگاران در فرودگاه رشت اظهار داشت: ارتباط استان گیلان و کشور با تکمیل فازهای دوم و سوم راه‌آهن قزوین ـ رشت و اتصال آن به بنادر مهم شمال زمینه تعامل و ارتباطات تجاری به کشورهای آسیایی را فراهم می‌کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس محوریت نظام را مردم متدین و ولایت‌فقیه اعلام کرد و ابراز داشت: مردم ولایتمدار و دیندار گیلان همواره در تمام صحنه‌ها یار و یاور اعتقادات و نظام بوده و هستند علاوه بر اینها از دیرباز تاکنون این خطه به نوعی دروازه فرهنگی کشور نیز محسوب می‌شود.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس توسعه امکانات حمل و نقلی و زیرساخت‌های لازم آن را از ضروریات امروز کشور و استان گیلان خواند و گفت: گیلان در تمام ایام سال شاهد حضور خیل عظیم مسافران است اما به دلیل نامناسب بودن وضعیت راه‌های خود با مشکلات عدیده جهت تردد مواجه است.

دلخوش بهره‌برداری از قطار قزوین به رشت را زمینه‌ساز ایجاد تحول در حوزه حمل و نقل کالا و مسافر به استان گیلان اعلام کرد و ابراز داشت: پروژه قطار گیلان پس از سال‌ها انتظار و با کمک و مساعدت‌های تمام قوا به ویژه قوه مجریه و قوه مقننه به تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با تأکید بر اینکه با افتتاح مسیر ریلی گیلان در حوزه گردشگری با تحولات چشمگیری مواجه می‌شود اظهار داشت: ورود سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های بزرگ و کوچک گردشگری در گیلان فرصتی بسیار مغتنمی برای توسعه این استان فراهم می‌کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نمایندگان مجلس را انتقال‌دهنده مشکلات و درد دل‌های مردم به مسئولان دانست و عنوان کرد: سفرهای استانی رئیس‌جمهور مطمئناً فرصت خوبی برای شناسایی و دیدن مشکلات مردم از نزدیک است تا برای رفع آن‌ها تصمیمات مقتضی اتخاذ شود./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 91 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم