یکشنبه, 27 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3286

جشن اختتامیه نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب در رشت برگزار شد

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ جشن اختتامیه نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب با حضور امام جمعه بندرانزلی و دانش‌آموزان شرکت‌کننده در این نمایشگاه در رشت برگزار شد.

جشن اختتامیه نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب امروز با حضور و تقدیر جمعی از مادران معزز شهدا، دانش‌آموزان و عوامل موثر در برگزاری نمایشگاه‌های مدارس دخترانه سراسر استان گیلان با حضور امام جمعه بندرانزلی در رشت برگزار شد.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان در این مراسم اظهار داشت: اخلاص رمز موفقیت در همه میدانها است و فلسفه برگزاری این جشن قدردانی از همه شرکت کنندگان در این نمایشگاه‌ها و همچنین عمل به بخشی از شیوه‌نامه ابلاغ شده به مدارس بود که باید حتما برگزار می‌شد.

یاسر تقوی با اشاره به علت عدم حضور بخشی از مسئولان در این جشن خاطرنشان کرد: بخاطر مشغله کاری مسئولان متاسفانه نتوانستیم هماهنگی‌های لازم برای حضور مسئولان مربوطه را فراهم کنیم و همچنین تصمیم اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بر این بود که این جشن خودمانی برگزار شود.

وی با بیان اینکه نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب در جهت لبیک به ندای مقام معظم رهبری در جهت اثبات حقانیت نظام برگزار می‌شود گفت: امیدوارم این نمایشگاه‌ها به ما در جهت شناخت حق و همچنین به شناخت نقاط ضعفمان کمک کند و به تشکیل سنگر فرهنگی که رهبر معظم انقلاب به آن تاکید دارند، عمل شود.

تقوی تصریح کرد: در بیانیه اخیر رهبر معظم انقلاب بار اصلی مسئولیت به دوش فرزندان انقلابی مقام معظم رهبری است و دانش‌آموزان باید خودشان را برای عمل به حرف‌های ایشان آماده کنند؛ اگر بناست به حرفای رهبر معظم انقلاب عمل کنید باید اخلاص و تقوی را در وجود خود تقویت کنید.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بارها تاکید کردند که امیدشان به انجمن‌های اسلامی برای تمدن‌سازی است افزود: تمدن اسلامی زمانی ساخته می‌شود که اهداف نظام محقق شود و دانش‌آموزان باید با تقویت امید و انگیزه خود در این راه گام بردارند.

وی خاطرنشان کرد: جشنواره مدرسه انقلاب تمام نشده و فقط یک مرحله آن به پایان رسیده است و سایر بخش‌ها تا اردیبهشت ماه ادامه دارد؛ از فرصت حضور در جشنواره رسانه غافل نشوید زیرا در راستای جشنواره انقلاب بوده و فرصت خوبی است که دانش‌آموزان استعدادهای خود را نشان دهند.

به گزارش تسنیم، در این مراسم از مادران شهدای مدافع حرم "اسماعیل سیرت‌نیا" و "محمدحسین عطری" تقدیر به عمل آمد، همچنین قرار شد تعدادی از شرکت کنندگان در نمایشگاه مدرسه انقلاب طی مراسم قرعه‌کشی راهی سفر زیارتی حضرت معصومه (س) در قم شوند.

نمایندگان غرفه‌های شرکت کننده در این نمایشگاه نیز در این مراسم درباره محتوای غرفه‌ها که درباره ظلم، فقر و تبعیض دوران پهلوی و شکنجه‌های ساواک و همچنین ویژگیهای شخصیتی امام خمینی(ره) و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و موانعی که توسط دشمنان داخلی و خارجی در این 40 سال بر سر راه نظام قرار گرفته شد، صحبت کردند./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 92 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم