دوشنبه, 06 خرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3159
معاون خدمات شهری شهرداری رشت گفت:

شهروندان از تخلیه زباله‌های آخر سال در تالاب عینک رشت پرهیز کنند

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ علی مقصودی در جلسه  استقبال از بهار که در شهرداری رشت برگزار شد، گفت: یکی از دغدغه های به جا شهروندان در نوروز گذشته نصب چادر از سوی مسافران در سطح شهر بود.

وی با اشاره به اینکه نصب چادر از سوی گردشگران در پارک ها و سطح شهر سیمای شهر را نامناسب می‌کند، افزود: برای اقامت مسافران کمپینگ پارک ملت با ظرفیت ۱۳۰ سکو و همچنین کمپینگ تالاب عینک در نظر گرفته شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری رشت با اشاره به اینکه دو پارک آسیاب در مجاور ترمینال رشت و یک پارک در پارک مسکن مهر نیز برای نصب چادر مسافران در نظر گرفته شده است،ادامه داد: امکانات لازم برای اسکان مسافران نظیر سرویس بهداشتی، آب خوری، روشنایی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بررسی و بازسازی سرویس بهداشتی سطح شهر و پارک ها توسط مناطق و سازمان سیما، منظر و فضای سبز صورت می‌گیرد. مقصودی تاکید کرد: نصب چادر از سوی مسافران تنها در پارک های تعیین شده میسر خواهد بود و این موضوع در مبادی ورودی شهر به مسافران اطلاع رسانی خواهد شد.

وی همچنین از اسکان مسافران در ۱۵ مسجد سطح شهر با مشارکت و هماهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت خبر داد. معاون خدمات شهری شهرداری رشت ترمیم جداول، ترمیم مبلمان شهری، رنگ آمیزی و نقاشی دیواری، بازسازی آب نماهای سطح شهر، چاپ بروشورهای گردشگری و ... را از دیگر اقدامات شهرداری رشت در آستانه سال جدید برشمرد.

مقصودی خاطرنشان کرد: پاک سازی خیابان ها و معابر سطح شهر نیز به صورت روزانه انجام می شود. وی از شهروندان درخواست کرد زباله های آخر سال را به صورت منظم در جلوی اماکن مسکونی خود قرار داد دهند و از تخلیه زباله در حاشیه معابر شهر، رودخانه ها و تالاب عینک خودداری کنند./ایسنا


ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 132 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم