پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2890
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان؛

یادواره شهدای گیلانی دوران پیروزی انقلاب در رشت برگزار می‌شود

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ ‌معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان گفت: یادواره شهدای دوران پیروزی انقلاب در این استان همزمان با مراسم سراسری «میهمانی لاله ها»، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا در رشت برگزار می‌شود.

محمدرضا داوطلب، با بیان اینکه نهال انقلاب در بهمن ۵۷ با رهبری داهیانه امام خمینی (ره) و روحیه انقلابی و آزادی خواه ملت به ثمر نشست، اظهار کرد: امروز این نهال به برکت خون هزاران شهید پا گرفته و تناور شده است.

وی چهل‌سالگی انقلاب را نشان دهنده سال ها عزت و اقتدار و خودباوری و ایمان دانست و افزود: چهل سال استقامت، ولایتمداری، استکبارستیزی و پایمردی مردم همیشه در صحنه ایران با وجود فشارهای همیشگی دشمن در ابعاد مختلف اقتصادی، سیاسی، نظامی و فرهنگی، از جمهوری اسلامی نظامی قدرتمند ساخته است.

معاون فرهنگی بنیاد شهید گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران الگوی مردم سالاری دینی را به جهانیان عرضه کرده و زمینه شکوفایی استعدادها و کمال انسانی را فراهم آورده است، خاطرنشان کرد: وظیفه ما این است که با نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت از دستاوردهای انقلاب اسلامی پاسداری کنیم.

وی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: یادواره شهدای دوران پیروزی انقلاب در استان گیلان همزمان با مراسم سراسری «میهمانی لاله ها»، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا در رشت برگزار می‌شود.

داوطلب حجت الاسلام والمسلمین ولی الله عادلی، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گیلان را سخنران مراسم مذکور دانست و یادآور شد: این مراسم که ساعت ۱۵ عصر روز پنجشنبه، ۱۸ بهمن ماه در گلزار شهدای رشت برگزار می شود، با مداحی سید رضا امیری همراه است./ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 68 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم