شنبه, 02 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2785
فرمانده سپاه قدس گیلان؛

جبهه رسانه ای در برابر هجمه های فرهنگی استکبار مقابله کند

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: در حوزه دفاعی بدون داشتن امکانات موفق شدیم اما در جبهه رسانه ای انقلاب هم باید در مقابل هجمه های فرهنگی استکبار مقابله کنیم.

به نقل از خبرگزاری بسیج؛ سردار محمد عبدالله پور روز دوشنبه در کارگاه آموزش خبرنگاران سپاه و بسیج که در رشت برگزار شد، افزود: انقلاب اسلامی ایران صاحب آرمان های بلندی است که باید تلاش کنیم این آرمان ها عملی شود.

وی با اشاره به آرمان های اصیل انقلاب اسلامی اظهار کرد: این آرمان ها عبارتند از عدالت، طرفدار محرومان و مستضعفان بودن، زیر بار ظلم نرفتن، دنیا و آخرت آباد داشتن که اینها همه جزو آرمان های ما بود و باید بکوشیم تا با تمام دشمنی ها و توطئه های استکبار جهانی این آرمان ها عملی شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به خصومت استکبار با انقلاب اسلامی تصریح کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دنیای استکبار علیه انقلاب جبهه وسیعی تشکیل دادند و از عجایب روزگار این است که همه گروه هایی که با هم در تضاد هستند، با یکدیگر متحد شدند تا به انقلاب اسلامی ضربه بزنند.

وی در ادامه در رابطه با نبود امکانات در میان رزمندگان دوران دفاع مقدس بیان داشت: در اولین روزهای جنگ برای هر سه نفر دو اسلحه موجود بود و تا آخرین روز جنگ هم ما حتی نتوانستیم به همه نیروها ماسک شیمیایی بدهیم و حقیقتا امکانات کمی را در اختیار داشتیم اما توانستیم با ولایتمداری مردم انقلابی کشور در دوران دفاع مقدس به پیروزی بزرگی دست یابیم.

سردار عبدالله پور افزود: اکنون آمریکایی ها در خلیج فارس مجهز به امکانات به روز هستند اما جرات حمله به ایران را ندارند چرا که ما در جنگ تحمیلی ثابت کردیم که ایرانی ها برای دفاع از خاک و ناموس خود با کسی شوخی ندارند.

وی با اشاره به اهمیت نوآوری و خلاقیت متذکر شد: ما نیاز به نوآوری و خلاقیت در کار رسانه انقلاب داریم؛ امروز جوان های موفقی در کشور داریم و برای پیشرفت کشور و انقلاب راهی جز توجه به نسل جوان نداریم.

وی خطاب به خبرنگاران افتخاری بسیج استان گیلان اظهار داشت: شما همانند غواص های عملیات والفجر 8 هستید که با جسارت و اراده در این جبهه رسانه ای با دشمن مواجه هستید و ان شاءالله با نقش آفرینی شما جوانان انقلابی در حوزه فرهنگی و رسانه ای هم توطئه های استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی به شکست برسد.

سردار عبدالله پور در پایان خاطرنشان کرد: امروز با وجود شبهات و القائاتی که به وجود آوردند خیلی ها را تحت تاثیر قرار دادند که نیاز به مجاهدت شما داریم و سپاه با تمام توان از شما حمایت می کند چرا که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند که در فضای مجازی ورود کنید و به دشمن حمله کنید و او را از این فضا بتارانید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 82 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم