چهارشنبه, 05 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2522

توضیح سازمان مدیریت گیلان در مورد سخنان یکی از نمایندگان مجلس

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ روابط‌عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان در مورد سخنان یکی از نمایندگان شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی توضیحاتی منتشر کرد.

به نقل از روابط عمومی این سازمان؛ در پی انتشار خبری در یکی از پایگاه‌های خبری استان به نقل از یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اسلامی شهرستان رشت در شهر کوچصفهان با عنوان 'عدم حضور نماینده سازمان برنامه و بودجه گیلان در جلسات اداری یک ضعف است' روابط‌عمومی این سازمان جهت تنویر افکار عمومی توضیحاتی ارائه کرده است؛ از آنجایی که سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان همواره بر خود فرض دانسته در جلساتی که مربوط به حوزه فعالیت‌های این سازمان می‌باشد، حضوری فعال و مؤثر داشته باشد به اطلاع می‌رساند طبق پیگیری‌های روابط‌عمومی، هیچ‌گونه دعوتی (اعم از کتبی و شفاهی) از سوی برگزارکنندگان جلسه مذکور از سازمان صورت نگرفته است بنابراین انتظار می‌رود نماینده محترم و رسانه‌های استان با علم و اطلاع در انعکاس مطالب و انتشار نقل قول‌ها، دقت کافی و وافی را به خرج داده تا موجب تشویش اذهان عمومی نگردد.

جلسه شورای اسلامی شهرستان رشت در کوچصفهان، پنجشنبه هفته گذشته برگزار شده بود. کوچصفهان از توابع شهرستان رشت، دارای دو شهر لولمان و کوچصفهان و دهستان های کنار سر، بلسبنه و لولمان است. شهرستان رشت سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.
ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 124 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم