چهارشنبه, 26 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2406

جذب در راه لیست امید؟!

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ جذب به زودی بر سر دو راهی خواهد ماند و می بایست بین گزینه های تصدی بر شهرداری یکی را انتخاب کند.

یا رای خود را همراه با اصلاح طلبان شورا به گزینه نزدیک به نماینده اصلاح طلب رشت خواهد داد و احتمالاً به سمت و سوی حضور در لیست امید به پیش خواهد رفت و یا بر مواضع اصولگرایانه این سال ها پایدار خواهد ماند و بار دیگر بر پایگاه رای جوانان ارزشی و اصولگزای رشت اعتماد خواهد کرد.

شنیده های منتشر شده در فضای مجازی حکایت از چرخش حجت جذب، عضو اصولگرای شورای شهر رشت به سمت اصلاح طلبان دارد.

جذب را می توان یکی از معدود اعضای شورا دانست که طی سال های حضور خود در دو دوره شورای چهارم و پنجم رشت همواره بر مبنای اصولگرایی حرکت کرده و مورد حمایت طیف وسیعی از جوانان ارزشی و حزب اللهی شهر رشت بوده است. حالا اما اگر این شنیده صحت داشته باشد، باید گفت اصطلاحاً این عضو اصولگرای شورای شهر رشت هم به سمت اصلاح طلبان غش کرده و می خواهد رای خود را به نام شهردار مورد حمایت اصلاح طلبان به صندوق بیندازد.

حضور جذب به همان اندازه که در رسانه ها، کم رنگ است در بین ساکنان مناطق محرم پررنگ بوده و وی توانسته در انتخابات اخیر شورا، مزد همین حضور را بگیرد. شاید همین پیروزی شگرفت سبب شده تا مرد ساکت و البته پرکار شورا نیم نگاهی هم به انتخابات مجلس شورای اسلامی داشته باشد. موضوعی که شاید بتواند حمایت احتمالی جذب از کاندیدای اصلاح طلبان را در پروسه انتخاب شهردار توجیح کند! آیا حجت جذب تصمیم دارد تا با حمایت از گزینه اصلاح طلبان در پروسه انتخاب شهردار، شرایط را برای حضور خود در لیست امید در انتخابات آتی مجلس فراهم کند؟

اگر چنین اتفاقی بیافتد و جذب در فضایی معامله وار، به گزینه نزدیک به اصلاح طلبان برای تصدی بر شهرداری رشت رای دهد تا در انتخابات آتی مجلس در لیست امید قرار گیرد، حتی در صورت اخذ تایید صلاحیت، بی تردید پایگاه رای خود را در بین جوانان ارزشی و اصولگرای رشتی که از حامیان سنتی او بوده اند، از دست خواهد داد.

جذب به زودی بر سر دو راهی خواهد ماند و می بایست بین گزینه های تصدی بر شهرداری یکی را انتخاب کند. یا رای خود را همراه با اصلاح طلبان شورا به گزینه نزدیک به نماینده اصلاح طلب رشت خواهد داد و احتمالاً به سمت و سوی حضور در لیست امید به پیش خواهد رفت و یا بر مواضع اصولگرایانه این سال ها پایدار خواهد ماند و بار دیگر بر پایگاه رای جوانان ارزشی و اصولگزای رشت اعتماد خواهد کرد./خزرآنلاین

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 79 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم