دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2404

برگزاری همایش تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری رشت

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ همایش تجلیل از خبرنگاران با حضور علی بهارمست و جمعی از مدیران کل و اصحاب رسانه این استان در تالار گلستان برگزار شد.

علی بهارمست پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران در تالار گلستان با بیان اینکه از مشکلات و مسائل حوزه رسانه آگاه هستیم اما هیچ وقت یک ساختار جدی برای رفع مشکلات برنامه ریزی نشده است اظهار کرد: رسانه ها محرک توسعه هستند و باید در جهت رفع مشکل آن ها که با کمترین امکانات فعالیت می کنند قدم برداریم.

وی با ابراز خوشحالی نسبت به مقام بالای گیلان در امور رسانه در کشور، افزود: جوانان تحصیل کرده و پیشکسوتان ارزشمندی در رسانه داریم.

سرپرست شهرداری کلانشهر رشت با اشاره به اینکه مدیریت شهری نیازمند رسانه است، گفت: رسانه جدا از مبحث اطلاع رسانی، نقش مهمی در مباحث فرهنگی، اجتماعی و توسعه رشد همه جانبه شهر دارد.

بهارمست با بیان اینکه هرگز نباید نگاه ما به این انتقادات به عنوان یک سرعت گیر باشد، اذعان کرد: انتقادات و سوالاتی که توسط خبرنگاران مطرح می شود باید پذیدفته شود زیرا از دل جامعه و مطالبات مردم بر می آید.

محسن جعفری رییس بسیج رسانه استان گیلان نیز در ادامه این مراسم ضمن تبریک این روز به تمامی خبرنگاران افزود: شما منعکس کننده رویداد ها هستید و امیدوارم که ان شالله با کمک یکدیگر فضای دوستانه ای را در فضای رسانه ایجاد کنیم و به رسالت اصلی کار خبر و رسانه بپردازیم.

محمد حسن عاقل منش، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت با بیان اینکه در حوزه مدیریت شهری با رفتن مسعود نصرتی و حضور سرپرست جوان و لایق در مقطع بسیار حساسی هستیم اظهار کرد: آزمون انتخاب شهردار دیگری را می گذرانیم و امیدوارم که بتوانیم به بهترین گزینه برسیم.

سید امیر حسین علوی در آیین تجلیل از خبرنگاران و رسانه‌ها که در تالار گلستان برگزار شد،ضمن تبریک روز خبرنگار طی سخنانی اظهار داشت: ما در مجموعه شورای شهر رشت قول داده بودیم که ۵۰ بسته خدمت داشته باشیم؛ یکی از این بسته ها مربوط به خبرنگاران است.
وی افزود: تحمل نقد پذیری در بین اعضای شورا و ترویج آن در سطح مدیریتی شهرداری یکی از مواردی است که در بسته خبرنگاران ارائه داده ایم.
ش
علوی اضافه کرد: یک طرح حمایتی نیز برای خبرنگاران آماده شده و در صحن وصول شده در برنامه وبودجه و قسمت های دیگر شورا در حال بررسی است. وی ادامه داد: این در طرح در راستای ارائه خدمات بهتر به خبرنگاران و سلیقه ای عمل نکردن در خصوص خبرنگاران است.
 
رئیس شورای اسلامی شهر رشت از سرپرست شهرداری این شهر خواست با تدوین برنامه ای به ۱۴ خبرنگار نخبه سفر زیارتی به مشهد هدیه بدهند./خزر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 112 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم