پنج شنبه, 27 دی 1397
شناسه خبر:2303
رئیس مجمع نمایندگان گیلان؛

نباید با حذف تن زاده در دام مافیای فوتبال افتاد

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ کوچکی نژاد با بیان اینکه یک گیلانی دلش بیشتر برای استان گیلان می سوزد و هیچ فردی تا الان به آقای تن زاده کمک نکرده است، گفت: بعضی ها فقط شعار دادند و هدفشان نفوذ دادن باندهای خودشان در باشگاه بود.

جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین و در واکنش به برخی حاشیه سازی ها حول موضوع مالکیت تن زاده در باشگاه سپیدرود، گفت: آقای تن زاده از باشگاه سپیدرود نمی روند و با توجه به ماندگاری باشگاه سپیدرود در لیگ برتر، جابجایی در مالکیت و درگیر شدن در مافیای فوتبال به صلاح باشگاه سپیدرود نیست و آسیب جدی به این باشگاه پرآوازه وارد خواهد کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با تاکید بر اینکه مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان و همچنین رئیس هئیت فوتبال استان گیلان باید مراقب باشند که به دام باندهای مافیای فوتبال نیفتند، تصریح کرد: باندهای مافیای هدفی جز منافع شخصی خودشان در مسایل ورزشی و بخصوص ورزش فوتبال ندارند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید از ورود افرادی که سابقه خوبی در فوتبال ندارند به باشگاه سپیدرود جلوگیری کرد، افزود: مسولان ورزشی بجای پرداختن به حواشی باید از سرمایه گذاران در فوتبال تشکر کنند.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه افرادی در باشگاه سپیدرود ورود کردند اما نتوانستند از عهده مسولیت و مخارج آن بربیایند، گفت: اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال فوتبال استان گیلان باید به مالک باشگاه سپیدرود کمک کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با تصریح این موضوع که یک فرد به تنهایی نمی تواند از عهده مالکیت باشگاه سپیدرود برآید، اظهار داشت: افرادی که ادعای ورود به سپیدرود را دارند به طور حتم ضعیف تر از تن زاده هستند.

وی با بیان اینکه یک گیلانی دلش بیشتر برای استان گیلان می سوزد و هیچ فردی تا الان به آقای تن زاده کمک نکرده است، افزود: بعضی ها فقط شعار دادند و هدفشان نفوذ دادن باندهای خودشان در باشگاه بود.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه فوتبال همیشه با مشکلات عدیده ای مواجه است و عقل حکم می کند که با دقت بیشتری در مورد باشگاه سپیدرود برخورد شود، تصریح کرد: از استانداری گیلان تقاضا می کنم که در مورد کمک به باشگاه سپیدرود ورود کنند.
رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در پایان با تصریح این موضوع که در بسیاری از استانها، استانداری ها در مسله فوتبال ورود می کنند، گفت: استاندار حتی یک وقت ملاقات به مالک باشگاه سپیدرود نداده است که این مسله جای گله مندی است./خزر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 115 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم