یکشنبه, 28 مرداد 1397
شناسه خبر:2157

اعضای شورای رشت به دنبال کدام مدیران شهرداری هستند؟!

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ عدم دخالت در انتصابات، یکی از مهمترین ادعاهای اعضای شورای پنجم از بدو حضورشان در پارلمان محلی شورا بود. ادعایی که بسیاری از همان ابتدا با دیده شک بر آن نگریستند و البته گذر زمان نشان داد که این شک، کاملاً درست و به جا بوده است.

عدم دخالت در انتصابات، یکی از مهمترین ادعاهای اعضای شورای پنجم از بدو حضورشان در پارلمان محلی شورا بود. ادعایی که بسیاری از همان ابتدا با دیده شک بر آن نگریستند و البته گذر زمان نشان داد که این شک، کاملاً درست و به جا بوده است.

اخباری که این روزها از بدنه شورا به گوش می رسد حکایت از عطش سیری ناپذیر دو عضو شورا برای فشار بر شهردار و دخالت در انتصابات دارد. حتی یکی از این افراد اخیراً در درخواستی کاملاً عجیب خواستار در اختیار گرفتن دفتری با متراز بالا در یکی از بهترین نقاط شهری با اجاره ماهیانه یک صد هزار تومان شده است! انتصاب یک زن و شوهر در دو پست معاونت شهرداری که با انصراف یکی و تغییر قریب الوقوع دیگری همراه شد، یکی از محسوس ترین دخالت های این عضو شورا در انتصابات بوده است. عضو افول کرده ای که از همان ابتدا ادعا می کرد قرار است ضامن احقاق حقوق مردم در شورا باشد اما با گذشت همین زمان اندک، مشخص شد فاصله حرف تا عمل حداقل در چنین فردی زمین تا آسمان است!

انتصاب معاون سابق عمرانی سازمان منطقه آزاد انزلی به سمت معاونت شهرسازی شهرداری هم هدف گذاری یکی دیگر از اعضای شورا برای دخالت در انتصابات است. عضوی که گفته می شود این روزها به شدت در پی آن است تا یکی از مقربین دستگاه شهردار سابق را به عنوان مدیر روابط عمومی شهرداری منصوب نماید! فردی که هیچ سررشته ای از فعالیت در عرصه روابط عمومی ندارد و بنا به دلایلی معمولا مورد توجه مسئولان در شورا و شهرداری قرار می گیرد!/خزر

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 182 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم