یکشنبه, 28 مرداد 1397
شناسه خبر:2142

قطعا علیه وزارت امور اقتصاد و دارایی شکایت می‌کنیم

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ نماینده مردم لنگرود در خصوص معافیت واردکنندگان چای از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده گفت: قطعا علیه وزارت امور اقتصاد و دارایی شکایت می‌کنیم. سوال نمی‌کنیم بلکه شکایت می‌کنیم.

نماینده مردم لنگرود در خصوص معافیت واردکنندگان چای از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده گفت: قطعا علیه وزارت امور اقتصاد و دارایی شکایت می‌کنیم. وی افزود: در این زمینه از قانون سوء استفاده شده است به این صورت که در قانون به جهت تقویت تولیدکنندگان چای داخلی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف شده‌اند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر واردکننده چای را نیز با استفاده از این قانون از پرداخت مالیات معاف کرده‌اند، گفت: ما نمی‌دانیم که در مقابل این اقدامات باید چه بگوییم، آیا باید بگوییم که نمی‌فهمند در حالی که بهتر از هر کس دیگری این موضوع را می‌‍فهمند.
مقابل تولید کننده چای سخت‌گیری و آن را بیچاره می کنند

نماینده مردم لنگرود با اشاره به اینکه در مقابل تولید کننده چای سخت‌گیری و آن را بیچاره می‌کنند، ادامه داد: اما در مقابل واردکنندگان به‌دلیل منافع عده‌ای که در دستگاه‌های دولتی نفوذ دارند و در دستگاه‌های دولتی نیز افرادی حضور دارند که منافع ملی را به منافع افراد می‌فروشند سخت‌گیری صورت نمی‌گیرد.

مهرداد بائوج لاهوتی با تاکید بر اینکه قطعا بر علیه وزارت امور اقتصاد و دارایی شکایت می‌کنیم، سوال نمی‌کنیم بلکه شکایت می‌کنیم، خاطر نشان کرد: این اقدام را سوء استفاده آشکار عده‌ای از قانون می‌دانیم./موج

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 154 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم