پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2877
مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان؛

فراخوان عکس تصویرگران فجر انقلاب در لاهیجان

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فراخوان عکس تصویرگران فجر انقلاب اسلامی شهرستان لاهیجان منتشر شد.

قاسم مصفا مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان گفت: انجمن سینمای جوانان ایران –دفتر لاهیجان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی لاهیجان به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ویژه برنامه مشارکت مردمی در خصوص پژوهش و تحقیق، عکس انقلاب را برگزار می کند.

وی افزود: از تصویرگران فجر انقلاب اسلامی و مردم پرشور و انقلابی و علاقمند به پژوهش درلاهیجان و کشور دعوت می شود تا با مراجعه به آلبوم شخصی، عکسهای مربوط به وقایع انقلاب اسلامی شهرستان لاهیجان را از سالهای ٥٧ و ٥٨ به صورت امانت تا تاریخ ٢٢ اسفند به دبیرخانه واقع در دفتر انجمن سینمای جوان دفتر لاهیجان تحویل دهند.

مصفا ادامه داد: عکس های برگزیده در قالب یک کتاب مجموعه عکس انقلاب اسلامی لاهیجان با ذکر منبع و صاحب اثر چاپ خواهد شد.

مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: علاقمندان جهت شرکت در این رویداد فرهنگی می توانند عکسهای خود را به نشانی خیابان امام خمینی (ره) -اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان –طبقه دوم – انجمن سینمای جوان تحویل دهند و یا با شماره تلفن ٠١٣٤٢٣٤١٥١٩ تماس حاصل کنند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 90 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم