پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2821
فرماندار لاهیجان؛

بهره برداری از 215 میلیارد ریال طرح در لاهیجان همزمان با دهه فجر

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ فرماندار لاهیجان خاطرنشان کرد: در دهه فجر امسال طرح هایی با 215 میلیارد ریال هزینه در شهرستان لاهیجان افتتاح شده و یا به بهره برداری می رسند.

سید اسماعیل میرغضنفری در گفت وگو با خبرنگاران، به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امروز آمریکا از سلاح هسته ای ما نمی ترسد، بلکه از تفکر هسته ای که نشات گرفته از نظام الهی و نهضت امام خمینی است، می ترسد.

وی با اشاره به موفقیت علمی جوانان کشور در عرصه های علمی و فناوری، افزود: این موفقیت   هاست که موجب شده امروز ایران اسلامی محکم با دنیا صحبت می کند و در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی سرافراز و سربلند ایستاده و به راه خود ادامه می دهد.

فرماندار شهرستان لاهیجان سربلند ایران را با پشتیبانی ملت دانست و تصریح کرد: «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» به عنوان شعار اصلی دوران انقلاب بود و امروز که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن می گیریم، به خود می بالیم و افتخار می کنیم که به پشتیبانی این مردم ولایتمدار در مسیر انقلاب و ولایت در کنار هم به عنوان یک ید واحده در مقابل دشمن قد علم کرده و محکم ایستاده ایم و از نظام پاسداری می کنیم.

این مقام مسئول یادآور شد: ایران در رژیم گذشته به عنوان ژاندارم منطقه و حیاط خلوت آمریکا و اسرائیل بود، اما امروز به برکت نظام اسلامی، ایرانی مستقل، آزاد و آباد داریم و به اسطه هشت سال جنگ تحمیلی امروز قدرت برتر نظامی منطقه هستیم.

وی با اشاره به اعتقادی بودن انقلاب ایران، گفت: آنچه انقلاب ایران را از سایر انقلاب های جهان متمایز کرده این است که مردم ایران برای اهداف سیاسی و مطامع اقتصادی انقلاب نکردند، بلکه برای اعتقادات و باورهای خود به میدان مبارزه با طاغوت آمدند.

میرغضنفری ادامه داد: امروز فرزندان ملت در پای میز مذاکره محکم سخن می گویند و نهیب می زنند که باید با ایران اسلامی با زبان تکریم و احترام سخن گفت؛ کشوری که روزی تدارکاتچی کشورهای بیگانه و استعماری بود امروز تعیین   کننده بسیاری از مراودات بین   المللی در منطقه خاورمیانه و خاور دور است.

وی وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان را مورد تاکید قرار داد و گفت: در هر مقطعی از انقلاب وقتی همه در کنار هم بودیم پیروز و سرافراز بیرون آمدیم و هر جا دشمن خواست ما را در مقابل هم قرار دهد و وحدت را حفظ نکردیم، مانند سال 88 به کشور آسیب وارد شد.

فرماندار لاهیجان با بیان اینکه به کوری چشم دشمنان ما چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی را جشن می گیریم، خاطرنشان کرد: در دهه فجر امسال طرح هایی با 215 میلیارد ریال هزینه در شهرستان لاهیجان افتتاح شده و یا به بهره برداری می رسند.

وی ادامه داد: لاهیجان شهری ذاتا فرهنگی است و همواره بر تارک انقلاب و نظام می درخشد و با همان پشتیبانی های مهم فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و دینی که مردم آن داشتند در انقلاب پیشتاز شدند  و اهدای 650 شهید نشانه ولایتمداری و ولایتپذیری مردم این سامان است./ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 104 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم