پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2930
فرمانده انتظامی املش؛

دستگیری قاتلان مادر و دختر در املش

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ فرمانده انتظامی املش از دستگری 2 قاتل كه مادر و دختری را در این شهرستان با ضربات چاقو به قتل رسانده بودند خبر داد.

سرهنگ قاسم جانعلی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر قتل مادر و دختری در منزلی مسكونی واقع در روستای " كهنه گوراب " شهرستان املش، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: پس از حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه، جسد دو زن 70 و 31 ساله كه با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بودند مشاهده شد.

وی بیان کرد: كارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی صحنه قتل و انجام تحقیقات میدانی، شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان را در دستور كار قرار دادند.

سرهنگ جانعلی‌پور با بیان اینكه ماموران انتظامی با استفاده از شگرد‌های پلیسی و تعقیب سرنخ‌ها 2 متهم سابقه‌دار را در این پرونده شناسایی كردند گفت: با هماهنگی قضائی طی یك عملیات متهمان در مخفیگا‌هشان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی املش تصریح كرد: در بررسی فنی پلیس قاتلان پس از مواجهه با دلایل و مدارك موجود، به بزه انتسابی خود اعتراف كردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینكه قاتلان در تاریخ 18 بهمن ماه سالجاری پس از تاریک شدن هوا با صورت پوشانده شده در حالی كه مقتولان در خواب بودند برای سرقت وارد منزل آن‌ها شدند، افزود: پس از ورود متهمان به منزل، پیر زن 70 ساله متوجه حضور آن‌ها شده و اقدام به برداشتن پوشش چهره یكی از قاتلان كرده و او را مورد شناسایی قرار داد كه بلافاصله با ضربات چاقو قاتلان به قتل رسید.

وی ادامه داد: بر اثر سر و صدای ایجاد شده دختر 31 ساله از خواب بیدار و قاتلان او را نیز به قتل رساندند و پس از سرقت مقداری طلاجات و مبلغ یک میلیون تومان وجه نقد از منزل خارج شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان املش با اعلام اینكه متهمان 24 و 33 ساله با تشكیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند خاطرنشان كرد: نیروی انتظامی با اشراف كامل اطلاعاتی، اجازه نخواهد داد كه قانون شكنان و مخلان امنیت عمومی موجب رعب و وحشت مردم شوند./ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 88 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم