یکشنبه, 24 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3637

تجمع بزرگ مطالبه‌گران عفاف و حجاب در گیلان برگزار می‌شود

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان گفت: تجمع بزرگ مطالبه‌گران عفاف و حجاب 20 تیر در سراسر استان گیلان برگزار می‌شود.

سرهنگ پاسدار حسین مصطفی‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به‌مناسبت فرا رسیدن هفته بزرگداشت عفاف و حجاب، تجمع بزرگ مطالبه‌گران عفاف و حجاب 20 تیر با حضور قشر عظیمی از بانوان محجبه در رشت و سایر شهرستان‌های استان گیلان برگزار می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان برگزاری تجمع بزرگ مطالبه‌گران عفاف و حجاب در پیاده راه فرهنگی شهر رشت را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: تجلیل از بانوان محجبه موفق در همه عرصه‌‌ها از دیگر برنامه‌هایی است که برای پاسداشت هفته عفاف و حجاب در استان گیلان تدوین شده و اجرایی می‌شود.

مصطفی‌پور برگزاری برنامه‌های فرهنگی و برپایی نمایشگاه‌هایی در اقصی نقاط استان گیلان را در هفته عفاف و حجاب مورد تأکید قرار داد و ابراز داشت: برای غنی‌تر کردن این برنامه‌ها قصد داریم از حضور کارشناسان متخصص در نشست‌های تبیینی با موضوع عفاف و حجاب نیز به‌صورت بهینه استفاده کنیم. وی اجرای پیاده‌روی خانوادگی تحت عنوان پاسداشت و حمایت از بنیان خانواده را در هفته عفاف و حجاب متذکر شد و افزود: تبیین حقوق شهروندی در کنار توزیع بسته‌های فرهنگی با حضور بانوان در پیاده‌روی‌های خانوادگی از دیگر برنامه‌های هفته بزرگداشت عفاف و حجاب در استان گیلان محسوب می‌شود./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 70 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم