یکشنبه, 24 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3632

خروج سامانه بارشی از گیلان

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از خروج سامانه بارشی، کاهش ابر و روند افزایش دما در استان خبر داد.

مازیار غلامی ظهر امروز ابراز داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده خروج سامانه بارشی از منطقه است و بر این اساس کاهش ابر، روند افزایش دما، گاهی وزش باد تا پایان هفته پیش بینی می‌شود. وی ادامه داد: طی این مدت گاهی با گذر امواج کم و بیش ناپایدار، رگبار و رعد و برق پراکنده دور از انتظار نیست.

غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد عنوان و برای فردا (چهارشنبه) نیز آسمان استان را صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد، افزایش نسبی دما پیش بینی کرد. وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با ۲۵ درجه مربوط به منجیل و کمینه دمای فردا را مربوط به دیلمان با ۱۰ درجه ذکر کرد.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را ۲۶ درجه و کمینه دمای فردا در مرکز استان را ۱۷ درجه عنوان کرد.به گفته غلامی، ارتفاع موج دریا طی فردا بین ۱ / ‏‬ ۰ تا ۵ / ‏‬ ۰ متر، دمای آب ۲۹ درجه سلیسوس و شرایط برای شنا مناسب است./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 96 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم