یکشنبه, 24 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3615
توصیه نماینده ولی‌فقیه در گیلان به مسئولان کمیته امداد؛

به درد و دل مردم ‌گوش دهید

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ نماینده ولی‌فقیه در گیلان با تاکید بر سعه صدر در بین مسئولان به ویژه مدیران کمیته امداد گفت: ‌مسئولان کمیته امداد باید همواره به درد و دل مردم به خوبی گوش دهند.

آیت‌الله رسول فلاحتی در جلسه شورای اداری کمیته امداد امام خمینی اظهار داشت: پیامبراکرم(ص) فرمودند که نافع‌ترین افراد کسانی هستند که فایده آنان به مردم برسد و هیچ عملی بالاتر از خدمت به بندگان خدا نیست.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به ارتقاء همه‌جانبه و تقویت کمیته امداد در راستای خدمت‌رسانی به جامعه خاطرنشان کرد: یکی از اهداف حضور ما در جلسه شورای اداری کمیته امداد به‌نوعی قدردانی‌کردن و گفتن خدا قوت به متولیان این نهاد است. وی با بیان اینکه یکی از نکات حائز اهمیتی که همواره از متولیان کمیته امداد انتظار داریم، سعه صدر است زیرا مطالبات مردم بسیار است و باید پاسخگوی تمام نیازها باشند گفت: مسئولان کمیته امداد باید همواره به درد و دل مردم به خوبی گوش دهند.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه کمیته امداد از بزرگترین و مهم‌ترین دستگاه‌های یاری‌کننده دفتر نماینده ولی‌فقیه در راستای کمک‌رسانی به مردم نیازمند در گیلان است افزود: امروز تقویت بنگاه‌های کوچک تولیدی یکی از راه‌های ایجاد اشتغال است.

رئیس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر گیلان خواستار آموزش اشتغال مددجویان کمیته امداد به ویژه برای جوانان شد و خاطرنشان کرد: وجود گروه اندیشه‌ورز در بخش‌های مختلف به منظور ارائه آموزش‌های تولید به جامعه هدف بسیار اهمیت دارد. وی با بیان اینکه نهاد کمیته امداد همواره مورد عنایت امام‌ زمان(عج) قرار دارد و مردم دردمند و گرفتار نیز به این نهاد مراجعه می‌کنند اظهار داشت: اطلاع‌رسانی‌ها برای کمک به نیازمندان بسیار مؤثر است البته امروز شاهد کمک‌ها و اقدامات خوبی از سوی کمیته امداد هستیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به خدمات ارزشمند کمیته امداد در راستای کمک‌رسانی و برطرف‌سازی نیازهای مردم نیازمند تصریح کرد: کمیته امداد پناهگاه مردم نیازمند است و مردم هم این نهاد را دوست دارند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی نیز در این جلسه با اشاره به پرداخت ماهانه 29 میلیارد تومان مستمری به مددجویان کمیته امداد گیلان اظهار داشت: سرفصل‌های کمک مردمی استان گیلان بالا رفته است و به مردم این استان قابل تحسین هستند.

پرویز فتاح با اشاره به پرداخت 4.5 میلیارد تومان زکات فطره مردم گیلان در سال 97 خاطرنشان کرد: امسال هم مردم استان گیلان مبلغ 7.5 میلیارد تومان زکات فطره پرداخت کردند. وی به کمک 3 میلیارد تومانی مردم گیلان در راستای کمک به سیل‌زدگان کشور طی ماه‌های اخیر اشاره کرد و ابراز داشت: 46 میلیارد تومان از طریق صندوق کمیته امداد استان گیلان در سال گذشته به مددجویان نیازمند تسهیلات پرداخت شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی از پرداخت 29 میلیارد تومان مستمری به مددجویان کمیته امداد استان گیلان به صورت ماهانه خبر داد و خاطرنشان کرد: قبول داریم مبلغ پرداختی کفایت نمی‌کند اما این در اندازه بضاعت ما است./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 113 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم