یکشنبه, 24 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3583

دبیرکل انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار گیلان انتخاب شد

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان گفت: رئیس، دبیرکل و اعضای هیئت رئیسه انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار گیلان انتخاب شدند.

مهدی پارسا بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری  انتخابات نخستین دوره هیئت رئیسه انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار گیلانی اظهار داشت: این انجمن در حوزه صنفی فعالیت می‌کند و ویژه بانوان شاغل در رسانه‌های مکتوب و مجازی استان گیلان است که در حوزه آموزشی، رفاهی و حقوقی برنامه‌های مهمی را اجرا می‌کند. وی با بیان اینکه بسیج رسانه استان گیلان، انجمن عکاسان خبری و پیشکسوتان رسانه را نیز تشکیل می‌دهد، افزود: گیلان رتبه دوم رسانه‌های مکتوب و مجازی کشور را بعد از استان تهران دارد.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان پس از برگزاری انتخابات اظهار داشت: 54 درصد فعالان رسانه‌ای استان را بانوان تشکیل می‌دهند که با پیشنهاد بانوان خبرنگار انجمن شکل گرفت و راه‌اندازی شد.

مهدی پارسا با اعلام اینکه بسیج رسانه از تشکیل انجمن‌های صنفی و تخصصی مطبوعات حمایت می‌کند، اضافه کرد: انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار گیلانی مجمعی برای فعالان جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی است.

نخستین دوره انتخابات انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار گیلانی بعد از ظهر امروز در سالن شهدای رسانه سازمان بسیج رسانه استان گیلان برگزار شد.

در این انتخابات الهه ابراهیمی از خبرگزاری ایسنا به‌عنوان رئیس هیئت مدیره و معصومه نیک‌کار از نشریه گیلان به‌عنوان دبیرکل، فرشته شیداصفت از اساتید علوم ارتباطات به‌عنوان قائم‌مقام انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار استان گیلان به‌مدت دو سال انتخاب شدند.

همچنین زلیخا صفری از پایگاه خبری صفیر گیلان به‌عنوان سخنگو، طیبه قدیمی از پایگاه خبری خط قرمز به‌عنوان خزانه‌دار انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار گیلان معرفی شدند.‌

سمیه بشارتی از خبرگزاری شبستان و مریم اصغری از خبرگزاری مهر به‌عنوان بازرسان انجمن بانوان و آسیه سهرابی‌پور از پایگاه خبری پرنیان به‌عنوان رئیس کمیسیون حقوقی، فاطمه قدیمی از مدرسان علوم ارتباطات به‌عنوان رئیس کمیسیون آموزش و پژوهش و مهرانه بازرگانی از روزنامه معین به‌عنوان رئیس کمیسیون رفاهی و  سمانه عادلی از پایگاه خبری لیجار به‌عنوان منشی هیئت رئیسه به‌مدت دو سال انتخاب شدند.

انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه‌نگار گیلانی با 87 عضو فعالیت خود را آغار کرده و در حوزه صنفی، فرهنگی، رفاهی و حقوقی برای خواهران فعال رسانه تلاش می‌کند./خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 89 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم