دوشنبه, 28 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3573
به مناسبت روز قدس؛

دیدار رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با رئیس جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان به مناسبت روز جهانی قدس با رئیس جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار ما، در این دیدار که به میزبانی ریاست سازمان بسیج رسانه استان گیلان برگزار شد در خصوص برنامه های مشترک دو نهاد به مناسبت روز جهانی قدس بحث و بررسی شد و مقرر شد تا برنامه های خاصی برای این روز تدارک دیده شود.

سرهنگ مهدی پارسا رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه بیش از 370 خبرنگار و عکاس گیلانی راهپیمایی روز قدس را در مراکز شهرستان‌ها و بخش‌های این استان پوشش می‌دهند گفت: در روز قدس امسال 5 رسانه "یاور فلسطین" گیلان معرفی می‌شوند. وی با تاکید براینکه رسانه‌هایی که بیشترین اخبار، تصاویر، گزارش و فعالیت‌های خبری را در پوشش راهپیمایی روز جهانی قدس داشته باشند توسط کارگروه تحلیل، رصد و بررسی سازمان انتخاب و معرفی می‌شوند افزود: به امید خدا انتخاب این 5 رسانه بر عهده کارشناسان جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان گیلان خواهد بود.

اسماعیل بلالایی رئیس جمعیت دفاع از ملت فلسطین نیز با تشریح برنامه های این جمعیت در روز جهانی قدس در سراسر استان گیلان گفت: به امید خدا و با پیگیری های صورت گرفته «انجمن شعر مقاومت استان گیلان» با حضور شاعران مطرح و فعال در این حوزه نیز اعلام موجودیت خواهد کرد. وی با تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی در حوزه کتابخوانی و آگاهی بخشی در جامعه از برگزاری مسابقه کتابخوانی الکترونیکی - پیامکی «چرایی روز قدس» خبر داد./خبرگزاری قدس

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 52 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم