یکشنبه, 24 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3557
مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت:

انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه نگاران گیلان تاسیس شد

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان صبح امروز در دیدار با جمعی از بانوان خبرنگار و روزنامه نگار این استان، اظهار کرد: حدود ۵۴ درصد از اصحاب رسانه گیلان را بانوان تشکیل می دهند.

مهدی پارسا با بیان اینکه مجاهدت و تلاش بانوان خبرنگار در عرصه اطلاع رسانی قابل تقدیر است، افزود: نخستین انجمن تخصصی فراگیر بانوان فعال رسانه ای در سطح کشور در استان گیلان راه اندازی می شود.

پارسا با اشاره به راه اندازی و تاسیس انجمن بانوان خبرنگار و روزنامه نگار گیلان تصریح کرد: مجمع عمومی این انجمن توسط هیئت موسس و حضور مسئولان استانی تشکیل می شود. وی با بیان اینکه بانوان فعال در رسانه های مکتوب و مجازی می توانند در انجمن مذکور عضو شوند، خاطرنشان کرد: تصویب اساسنامه و انتخابات هیئت رئیسه دور اول از برنامه های نخستین مجمع عمومی است.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان گفت: بانوان اصحاب رسانه می توانند تا ۲۰ خرداد ماه با مراجعه به امور خواهران این سازمان در انجمن تخصصی عضو و در مجمع عمومی شرکت کنند.

پارسا افزود: علاقمندان برای تصدی ارکان مجمع به عنوان رئیس انجمن، نایب رئیس، خزانه دار، دبیر و سخنگو و همچنین بازرسان می توانند تا ۲۲ خرداد درخواست کتبی خود را به سازمان بسیج رسانه گیلان ارسال کنند. وی با اشاره به نقش محوری بانوان در خلق آثار رسانه های مجازی و مکتوب گیلان گفت: بانوان این استان، در انتظار دریافت مجوز برای هفت رسانه درخواستی از هیئت نظارت بر مطبوعات هستند./صفیر گیلان

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 97 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم