یکشنبه, 27 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3554
استاندار گیلان گفت:

سال خوبی از نظر اشتغالزایی در انتظار گیلان است

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و با اعطای تسهیلات بانکی،‌ سال بسیار خوبی از نظر اشتغالزایی در انتظار گیلان است.

مصطفی سالاری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اولویت‌های اقتصادی گیلان شامل حوزه‌های کشاورزی، گردشگری، تجارت و صنعت است اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌ها و اعطای تسهیلات بانکی، سال بسیار خوبی از نظر اشتغالزایی در انتظار گیلان است.

استاندار گیلان‌ از اعطای تسهیلات و حمایت‌های مالی به بخش تولید و صنعت مطابق پیش‌بینی‌های قانون بودجه سخن گفت و افزود: در این راستا رایزنی‌های لازم برای حمایت‌های ملی از واحدهای تولیدی و صنعتی گیلان انجام شده است و قصد داریم مسیر این واحدها را به سمت مزیت‌های استان هدایت کنیم.

سالاری ایجاد اثرگذاری بیشتر در فعالیت‌های تولیدی و صنعتی گیلان با هدایت تسهیلات به سمت محورهای توسعه‌ای استان را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: با مجموعه این اقدامات که بخش مهمی از آن در سطح ملی پیگیری می‌شود امیدواریم، مشاغل پایداری در استان گیلان ایجاد بشود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان تدوین و پیشبرد یکسری طرح‌های ابتکاری در استان به سمت عملیاتی شدن را مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: در این حوزه قصد داریم به‌وسیله شیوه‌نامه‌های لازم، یک ساختار خوشه‌ای تولیدی و صنعتی را در استان گیلان ایجاد و مورد حمایت قرار دهیم. وی از تعریف 14 طرح ابتکاری و ابلاغ 3 عدد از این طرح‌ها را برای وارد شدن در فاز عملیاتی خبر داد و اظهار داشت: با اجرایی کردن بسیاری از طرح‌های ذکر شده، صدها واحد اشتغال‌زا می‌تواند با پراکنش بسیار مناسبی در کل استان گیلان و شهرستان‌های تابعه اتفاق بیافتد./خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 97 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم