دوشنبه, 28 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3551

5 رسانه "یاور فلسطین" گیلان معرفی می‌شود

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان گفت: به‌مناسبت روز جهانی قدس 5 رسانه "یاور فلسطین" این استان معرفی می‌شود.

مهدی پارسا صبح دیروز در جمع خبرنگاران با گرامیداشت روز جهانی قدس اظهار داشت: بیش از 370 خبرنگار و عکاس گیلانی راهپیمایی روز قدس را در مراکز شهرستان‌ها و بخش‌های این استان پوشش می‌دهند. وی با بیان اینکه حمایت از مردم مظلوم فلسطین دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی است افزود: جمهوری اسلامی ایران امید ملت‌های مظلوم و آزادیخواه جهان بوده و روز قدس فرصتی بزرگ برای نمایش وحدت و انسجام ملت‌های آزاده و مسلمان است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه 5 رسانه "یاور فلسطین" گیلان معرفی می‌شوند گفت: رسانه‌هایی که بیشترین اخبار، تصاویر، گزارش و فعالیت‌های خبری را در پوشش راهپیمایی روز جهانی قدس داشته باشند توسط کارگروه تحلیل، رصد و بررسی سازمان انتخاب و معرفی می‌شوند.

پارسا خاطرنشان کرد: رصد اخبار رسانه‌ها از یک هفته قبل آغاز شده و تا دو روز بعد از روز جهانی قدس ادامه دارد و رسانه‌های برتر و یاور فلسطین تا عید سعید فطر توسط کارگروه تخصصی داوری سازمان بسیج رسانه گیلان معرفی می‌شوند. وی با بیان اینکه مدیران مسئول رسانه‌های یاور فلسطین در جشنواره رسانه‌ای ابوذر به‌صورت ویژه تجلیل می‌شوند گفت: در یک هفته گذشته بیش از 300 اثر در رسانه‌های گیلان با موضوع قدس منتشر شده که پیش بینی می‌کنیم این رقم تا روز جهانی قدس به بیش از 3 هزار اثر رسانه‌ای برسد.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه روز قدس نماد همبستگی جهان اسلام است خاطرنشان کرد: روز جهانی قدس روز رسوایی صهیونیست و استکبار جهانی و روز فخر مسلمانان و آزادیخواهان در سراسر جهان است./خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 71 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم