سه شنبه, 25 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3490
مدیرکل کمیته امداد استان گیلان گفت:

116 هزار خانوار مددجوی کمیته امداد گیلان کمک معیشتی دریافت کردند

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مدیرکل کمیته امداد استان گیلان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و به منظور کمک به خانوار‌های تحت حمایت کمیته امداد به 116 هزار و 300 خانوار مددجو در گیلان، کمک معیشتی تعلق گرفت.

عباس اهرابی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در کنار مددجویانی که از این نهاد کمک معیشتی دریافت کردند، 30 هزار خانوار نیازمند به صورت تکی و یا چند خدمتی از خدمات کمیته امداد برخوردار بوده و در ماه رمضان نیز کمک معیشتی دریافت کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با بیان اینکه به منظور کمک به خانوار‌های تحت حمایت کمیته امداد به 116 هزار و 300 خانوار مددجو در گیلان، کمک معیشتی تعلق گرفت ابراز داشت: در این راستا هر خانوار تک‌نفره، صد هزار تومان و خانواره دو نفره، 150 هزار تومان دریافت کردند.

اهرابی با اشاره به اینکه هر خانوار چهار نفره نیز 250 هزار تومان کمک دریافت کردند خاطرنشان کرد: به خانواره‌های با تعداد جمعیت پنج‌نفر یا بیشتر نیز مبلغ 300 هزار تومان کمک دریافت کردند. وی به جذب و توزیع 10 هزار سبد غذایی برای ایتام و فرزندان محسنین در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و ابراز داشت: ارزش هریک از این سبدهای غذایی 200 هزار تومان است که انتظار می‌رود این اقلام با کمک نیکوکاران گیلان تهیه و توزیع شود.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با اشاره به در پیش بودن ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و هفته اطعام نیازمندان گفت: در این هفته، سفره اطعام برای نیازمندان به‌ویژه ایتام و فرزندان محسنین پهن می‌شود و حامیان و نیکوکاران نیز می‌توانند در این برنامه کمک کنند. وی به حمایت‌های نیکوکاران گیلان جهت برگزاری بهتر مراسمی که به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) و هفته اطعام نیازمندان برگزار می‌شود اشاره کرد و افزود: در این راستا، نیکوکاران می‌توانند کمک‌های غیر نقدی خود را برای اطعام نیازمندان اهداء کنند.

عباس اهرابی خاطرنشان کرد: نیکوکارانی که می‌خواهند کمک‌های غیر نقدی خود را برای اطعام نیازمندان اهداء کنند می‌توانند به دفاتر کمیته امداد در شهرستان‌ها و یا مراکز نیکوکاری مراجعه کرده و نسبت به اهداء کمک خود اقدام کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با اشاره به اینکه نیکوکاران می‌توانند با شماره گیری کد *8877 *013 # یا به شماره کارت 0109352176004 نزد بانک ملی شعبه حشمت رشت، کمک‌های نقدی خود را به نیازمندان و ایتام اهدا کنند گفت: شماره تماس 01333365607 آماده پاسخگویی به هم‌وطنان است./خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 98 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم