یکشنبه, 27 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3452

مناطق محروم گیلان نیازمند توجه مسئولان اجرایی است

  • انداز قلم

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی بر لزوم خدمات‌رسانی بهتر به مناطق محروم گیلان تأکید کرد و گفت: مناطق محروم گیلان به توجه بیشتر مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان نیاز دارد.

منوچهر جمالی ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استانداری گیلان اظهار داشت: مناطق محروم گیلان برای خروج از محرومیت به نگاه ویژه مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان نیاز دارد و امیدواریم این امر در سال 98 بیشتر از این‌ها مورد توجه قرار گیرد. نماینده مردم رودبار در مجلس خدمات‌رسانی مطلوب و متوازن به ساکنان مناطق محروم استان گیلان در سال آینده را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد: امیدواریم با هماهنگی‌هایی که توسط استانداری گیلان و دستگاه‌های اجرایی استان انجام می‌شود شاهد تحولات مثبتی در این زمینه باشیم.

دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با ابراز قدردانی از تلاش دستگاه‌های اجرایی استان در سال 97 ابراز داشت:‌ انتظار داریم در سال آینده دیگر هیچ عذر و بهانه‌ای توسط برخی از دستگاه‌های اجرایی استان مطرح نشود و انجام کارها و برنامه‌های مورد نظر در اسرع وقت به انجام برسد.

جمالی با تأکید بر اینکه بین وجود ترس در برخی مدیران و وجود فعل نخواستن در آن‌ها تفاوت‌ها و فاصله بسیار زیادی است اظهار داشت: اجرای بسیاری از کارها و امور در گیلان توسط دستگاه‌های اجرایی به دلایل یاد شده متوقف شده و استان در برخی شاخصه‌ها دچار عقب ماندگی است. وی رفع موانع و معضلاتی که در مسیر اجرای پروژه‌ها و طرح‌ها وجود دارد را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: استانداری گیلان اهتمام بسیار ویژه‌ای به ریشه‌یابی و حل و فصل مشکلات موجود دارد و با جدیتی که شکل گرفته است قطعاً در سال آینده شاهد تغییر در روند اجرای امور هستیم.

نماینده مردم رودبار در مجلس وجود واهمه در برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان برای واگذاری طرح‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصی را مورد توجه قرار داد و گفت: با توجه به حضور دستگاه نظارتی در کمیته واگذاری پروژه‌ها دیگر بهانه‌ای برای دستگاه‌های اجرایی استان باقی نمی‌ماند./تسنیم

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 89 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم