سه شنبه, 01 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3388
سرمربی داماش:

از عملکرد بازیکنان برابرمقاومت رضایت کامل دارم

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛  سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت: از عملکرد بازیکنانم برابر تیم مقاومت تهران رضایت کامل دارم.

سیامک فراهانی اظهار داشت: خوشبختانه بازیکنان ما به خوبی دستورات کادر فنی را در دیدار برابر مقاومت تهران در زمین بازی پیاده کردند و همه بازیکنان در شرایط خوبی ظاهر شدند.


وی ادامه داد: البته آنچه که بر عهده ما بود را در دیدار مقابل مقاومت به خوبی انجام دادیم و سرانجام نیز توانستیم در این بازی مهم و حساس به پیروزی دست یابیم و سه امتیاز با ارزش این بازی را کسب کنیم.


وی افزود: سه امتیاز بازی با مقاومت برای ما اهمیت ویژه ای داشت که خدا را شکر با تلاش بازیکنان و حمایت هواداران خود توانستیم آنچه را که از دست ما بر می آمد را انجام داده و به پیروزی برسیم اما هنوز اتفاق خاصی رخ نداده و ماموریت اصلی ما یعنی صعود به لیگ یک باقی مانده است.


وی خاطرنشان کرد: ما باید گام به گام مسیر خود را ادامه دهیم و حریفان آینده ما نیز تیم های قابل احترام و قدرتمندی هستند و با توجه به در پیش داشتن چهار بازی مهم باید با قدرت حضور یابیم.


فراهانی ادامه داد: اکنون باید برای دیدار با شهرداری بم مهیا شویم و پس از آن به حریفان بعدی فکر کنیم و مهم این است که کار خود را با تمام توان دنبال کنیم تا به هدف اصلی خود دست پیدا کنیم.


تیم فوتبال داماش گیلان در هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم در دیداری حساس در رشت به مصاف تیم مقاومت تهران رفت که در نهایت با نتیجه 2 بر صفر برابر حریفش به برتری دست یافت تا با کسب 43 امتیاز پس از تیم خوشه طلایی ساوه 45 امتیازی، در مکان دوم جدول گروه خود قرار گیرد.


در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، 28 تیم در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های اول هر گروه به صورت مستقیم و برنده تیم های دوم نیز به رقابت های لیگ دسته یک صعود می کنند./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 94 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم