یکشنبه, 27 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3252
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان؛

ادامه بارندگی و کاهش دما در گیلان تا پایان هفته

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ادامه بارندگی، کاهش دما و وزش باد در استان طی روزهای پایانی هفته جاری خبر داد.

مازیار غلامی گفت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه بارشی طی امروز در منطقه است که بر این اساس ابرناکی و مه آلود بودن هوا، بارندگی و وزش باد، کاهش دما و برای ارتفاعات بالادست بارش برف مورد انتظار است.

وی ادامه داد: از پنجشنبه شب با توجه به تقویت موج ناپایدار، شرایط برای تشدید بارش، کاهش نسبی دما، وزش باد (بعضی نقاط شدید) و برای ارتفاعات بالاتر از یک هزار و 200 متر بارش برف و کولاک تا عصر جمعه فراهم می شود.

غلامی آسمان امروز گیلان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی ساعت ها بارندگی و وزش باد، کاهش دما، ارتفاعات بالادست بارش برف، اواخر وقت کاهش ناپایداری عنوان و برای فردا (پنجشنبه) نیز آسمان استان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بعضی ساعت ها بارندگی و وزش باد بویژه طی شب پاره ای نقاط شدید، اواخر وقت ارتفاعات بالادست بارش برف پیش بینی کرد.

وی بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته را با 20 درجه مربوط به منجیل و کمینه دمای استان را با یک درجه مربوط به ماسوله، دیلمان و جیرنده ذکر کرد. سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای امروز رشت را نیز 12 و کمینه دمای فردای مرکز استان را هفت درجه عنوان کرد./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 83 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم