پنج شنبه, 30 خرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3200

اجرای طرح مادران آسمانی در گیلان

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گیلان از اجرای طرح مادران آسمانی به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر در این استان خبر داد.

یاسر تقوی، امروز 6 اسفند ماه در جمع خبرنگاران  از اجرای طرح مادران آسمانی به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر در این استان خبر داد و اظهار کرد: طرح مادران آسمانی در راستای تجلیل و تکریم مادران شهید به نیابت از فرزند شهیدشان در ایام گرامیداشت روز مادر از امروز، 6 اسفند ماه با مشارکت ستاد مادران آسمانی به اجرا درآمده است.

 مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان ارتقاء سطح انگیزه و تعلق نوجوانان نسبت به جبهه حق در تقابل تاریخی با جبهه باطل، انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی در جهان معاصر، آرمان‌های ملی، جهانی و تمدنی انقلاب اسلامی را از اهداف این طرح دانست و گفت: گرامیداشت مقام شهدا و زنده نگهداشتن یاد و نام ایشان، ترویج روحیه ایثار و شهادت از طریق ایجاد انس و الفت بین جوان دانش‌آموز و شهدای انقلاب و گرامیداشت مقام مادران معظم شهدا از دیگر اهداف این طرح است.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان با بیان اینکه در اجرای این طرح اعضای انجمن اسلامی با سرکشی و تکریم مادران شهدا در روز مادر، به نیابت از فرزند شهیدشان این روز را به ایشان تبریک می‌گویند، افزود: دانش‌آموزان در این راستا هدیه‌ای را به همین مناسبت به ایشان اهدا خواهند کرد.

تقوی با اشاره به اینکه این طرح با استقبال مطلوبی از سوی دانش‌آموزان مواجه است، تصریح کرد: در این دیدار علاوه بر تکریم و تجلیل از مقام مادران شهدا، دانش‌آموزان گیلانی برای ادامه راه و آرمان‌های شهیدان از مادران شهید درخواست دعای خیر می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در اجرای این طرح دانش‌آموزان به تیم‌های پنج و هفت نفره تقسیم شده و تحویل هدایای مادران شهدا را بر عهده می‌گیرند، گفت: دانش‌آموزان عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان در اجرای این طرح قریب به 70 مادر شهید استان هدیه اهدا خواهند کرد./ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 128 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم