دوشنبه, 06 خرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:3183

تیم فوتبال داماش گیلان جریمه شد

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ تیم فوتبال داماش گیلان از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محکوم به پرداخت جریمه نقدی و محرومیت چند نفر از اعضای تیم شد.

مدیر رسانه ای باشگاه داماش گیلان اظهار داشت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای انضباطی خود را در مورد دیدار تیم های داماش و سایپا در مرحله نیمه نهایی جام حذفی صادر کرده که براساس آرای اعلام شده، با توجه به تخلفات تماشاگران داماش مبنی بر فحاشی به داور مسابقه و حمله ور شدن دو نفر از لیدرهای تیم پس از اتمام مسابقه به سوی داوران، این تیم به پرداخت یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

میثم محبوب ادامه داد: در دیگر رای صادره از سوی کمیته انضباطی، حسین حاجی پور سرپرست تیم فوتبال داماش نیز به دلیل اهانت به داور مسابقه به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم است و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

وی اضافه کرد: امیدواریم این آراء توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بازنگری شود. تیم های فوتبال داماش گیلان و سایپا تهران نهم بهمن ماه امسال در مرحله نیمه نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم داماش با نتیجه دو بر یک حریفش را شکست داد و به فینال جام حذفی صعود کرد./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 121 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم