پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2966

راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب؛ جلوه‌گاه حضور پرنشاط جوانان

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به پاس حضور پرشور مردم استان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بیانیه تقدیر و تشکر صادر کرد.

منطقه گیلان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به پاس حضور پرشور مردم استان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بیانیه تقدیر و تشکر صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

حضور حماسی و باشکوه مردم مسلمان ایران در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تجلی وفاداری به آرمان والای معمار کبیر انقلاب اسلامی و دفاع جانانه از اسلام و میهن اسلامی در برابر استکبار جهانی است. امروز فریاد «مرگ بر آمریکا» داغی دوباره بر دل آمریکای شیطان صفت نهاد و سایه هراس و وحشت پایان‌ناپذیر را بر کاخ‌های سفید و سیاه نظام پلید سلطه و صهیونیسم بین الملل افکند و یک ‌بار دیگر به دشمنان نظام یادآوری نمود که ملت رشید ایران همچون کوه پای عهد خویش با امام خمینی (ره) و وخلف صالحش مقام معظم رهبری ایستاده است و لحظه‌ای از پاسداری و صیانت از ارزش‌ها و دستاوردهای چهل ‌ساله انقلاب اسلامی ایران دست نخواهد کشید.

درود خداوند بر حماسه‌سازان یوم‌الله 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور پرشور و شعور خود یک بار دیگر جهانیان را میخکوب کردند و با لبیک به ندای ولی امر مسلمین، بر ولایتمداری خود صحه گذاشتند و ضمن پاسداشت انقلاب اسلامی این عطیه الهی و یادگار مانای امام خمینی (ره)، پاسخی قاطع و دشمن‌شکن به یاوه‌گویی‌های دولتمردان فاسد و احمق آمریکا دادند و خواب خوش سران استکباری را برآشفتند.

راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جلوه‌گاه حضور پرنشاط جوانانی بود که در پرتو انقلاب اسلامی و اندیشه الهی بنیانگذار جمهوری اسلامی رشد کرده و در سایه رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به بالندگی رسیده‌اند و در جبهه دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلابی سینه سپر کرده‌اند و از تهدیدها و تحریم‌های ناجوانمردانه دشمنان هراسی ندارند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان ضمن تقدیر از همدلی و همراهی مردم وظیفه شناس و فجرآفرینان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، آغاز دهه پنجم عمر پربرکت انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض کرده و سعادت، سربلندی و رستگاری همه خدمتگزاران راستین نظام و مردم همیشه در صحنه ایران را در مسیر تعالی انقلاب اسلامی آرزومند است./ایسنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 105 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم