یکشنبه, 27 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2958

داماش و چوکا در دربی گیلان در لیگ دسته دو به مصاف هم می روند

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان اظهار داشت: این دو تیم در دیدار معوقه از هفته هیجدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته دو کشور به مصاف هم خواهند رفت.

به نقل از مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان؛ این مسابقه عصر روز سه شنبه هفته جاری 23 بهمن ماه و از ساعت 14 و 30 دقیقه در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار و تیم داماش گیلان در دربی گیلان در لیگ دسته دو، میزبان تیم چوکا است.

وی ادامه داد: امیدواریم که در این دیدار هر دو تیم گیلانی یک بازی زیبا و تماشاگرپسندی را از خود به نمایش بگذارند و در نهایت نیز، طرفداران با رضایت ورزشگاه را ترک کنند. وی بیان کرد: این دیدار برای داماش گیلان از اهمیت ویژه ای برخوردار است چون این تیم با پیروزی برابر چوکا، همچنان مدعی کسب عنوان نخست گروه خود قرار خواهد گرفت و با توجه به این امر، تمام تلاش و هدف کادرفنی و بازیکنان داماش، پیروزی در این بازی خانگی است.

مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت این دیدار و برای رفاه حال تماشاگران نیز، با هماهنگی هایی که با هیات فوتبال گیلان انجام شده، تماشای بازی تیم های داماش و چوکا برای طرفداران رایگان است.

در جدول رده بندی این مسابقات و تا پایان هفته هیجدهم، تیم فوتبال داماش گیلان با کسب 31 امتیاز در مکان دوم و تیم فوتبال چوکا تالش با کسب 29 امتیاز در مکان چهارم جدول رده بندی گروه اول رقابت های لیگ دسته دوم قرار دارند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، 28 تیم در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های اول هر گروه و برنده تیم های دوم به رقابت های لیگ دسته اول کشور صعود می کنند.

استان گیلان سه نماینده در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور دارد که تیم های فوتبال چوکا تالش و داماش گیلان در گروه اول و تیم شهرداری فومن در گروه دوم این دوره از رقابت ها حضور دارند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 95 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم