پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2953

حضور چشمگیر جامعه ورزش گیلان در راهپیمایی 22 بهمن

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ راهپیمایی 22 بهمن امسال پرشورتر و باشکوه تر از سال های گذشته در اقصی نقاط کشور به خصوص در گیلان آغاز شده که در این راستا حضور جامعه ورزش گیلان نیز بسیار چشمگیر است.

مسئولان اداره کل ورزش و جوانان گیلان به همراه مربیان، داوران، پیشکسوتان، روسای هیات های ورزشی و ورزشکاران، همگام و همدوش با سایر اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن در رشت حضور یافته اند.

این در حالیست که حضور ورزشکاران گیلانی با لباس های مربوط به رشته ورزشی خود به خصوص رزمی کاران رشته های کاراته، تکواندو و کونگ فو که از جوانان و نوجوانان تشکیل شده اند، ویِژه خاصی به راهپیمایی امسال در رشت داده است.

با وجود تبلیغات شوم و گسترده دشمنان انقلاب اسلامی طی هفته های اخیر نسبت به راهپیمایی 22 بهمن، مردم همیشه در صحنه ایران متشکل از کودکان، نوجوانان، جوانان، کارگران، کارمندان، بانوان، پیر و جوان همه آمدند تا دوباره نقشه های شوم استکبار را خنثی کرده و عزت و سربلندی ایران را دوباره به رخ جهانیان بکشانند که در این راستا، حضور ورزشکاران و جامعه ورزش گیلان نیز ستودنی است.

معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش گیلان به حضور جوانان و ورشکاران در راهپیمایی بهمن امسال اشاره و به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: حضور جامعه ورزش و جوانان در راهپیمایی 22 بهمن، تداوم همبستگی جوانان نسل های مختلف با انقلاب است و امروز شاهد چهل سال اقتدار، چهل سال افتخار و همچنین با افتخار به گذشته و امید به آینده هستیم.

هاشم اسماعیلی افزود: در چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، جوانان همچنان در صف مقدم و پشتوانه حقیقی انقلاب هستند و با توجه به اینکه چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می گذرد، انقلابی که جوانان پایه گذارش بودند تا نهال انقلاب به ثمر نشست.

وی ادامه داد: طی این چهار دهه پرافتخار، نسل های جوان این دیار در مرزها و سنگر علم و دانش و همچنین در میادین مختلف ورزشی پرفروغ ظاهر شده اند و قدم به قدم این نهال را تبدیل به درختی تنومند کردند.

رئیس هیات کاراته گیلان نیز در راهپیمایی امسال 22 بهمن در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار داشت: خوشبختانه ورزشکاران و جامعه ورزش این استان با حضور گسترده و چشمگیر خود در راهپیمایی 22 بهمن، تجلیگاه شکوه ایران اسلامی را رقم زدند.

رضا رسولی ادامه داد: هم اینک جامعه ورزش گیلان به خصوص جامعه بزرگ کاراته استان همدوش و همگام با سایر اقشار مختلف مردم که عشق به انقلاب و امام راحل و مقام معظم رهبری دارند، برای سربلندی ایران اسلامی و سربلندی وطن خود یکپارچه در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافته و نفرت خود را نسبت به دشمنان این نطام و انقلاب فریاد می زنند.

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان نیز در راهپیمایی امسال 22 بهمن در رشت اظهار داشت: خوشبختانه حضور گسترده، متحد و حماسی مردم که ورزشکاران نیز در آن حصور پررنگی دارند، در تظاهرات ضد استکباری 22 بهمن، خشم و نفرت انقلابی خود را علیه استکبار جهانی به نمایش گذاشته اند.

مجید مهروانی افزود: حضور گسترده و چشمگیر جامعه ورزش گیلان و سایر اقشار مختلف مردم در راهپیمایی امسال 22 بهمن، بر مواضع اصولی خود و آرمان های شهدا و امام شهیدان مهر تایید دوباره ای زدند.

وی ادامه داد: خوشبختانه ملت هوشیار و بیدار به ویژه ورزشکاران گیلان پرشورتر از سال های قبل و با اراده مصمم و مشت های گره کرده بار دیگر پیام عدالت خواهی خود را فریاد می زنند و با موفقیت های کلان در صحنه های مختلف ، همیشه استکبار را شکست داده و با آرمان های امام تجدید بیعت کردند./ایرنا

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 72 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم