شنبه, 02 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2468
استاندار گیلان در شورای ترافیک مطرح کرد؛

ایجاد زیرساخت‌های خدماتی در حاشیه آزادراه رشت – قزوین/ بهسازی و کنترل محورهای مواصلاتی استان

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ استاندار بر ضرورت ایجاد زیرساخت‌های خدماتی در حاشیه ی آزادراه رشت – قزوین و ساماندهی دستفروشان در کنار جاده های اصلی استان تاکید کرد.

براساس این خبر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، دکتر مصطفی سالاری ظهر امروز در شورای ترافیک استان با اشاره بر لزوم ایجاد زیرساخت‌های خدماتی در حاشیه ی آزادراه رشت-قزوین تصریح کرد: در حال حاضر خدمات رفاهی و عمومی آزادراه برای تسهیل سفر مطلوب نیست و باید در خصوص ایجاد کمپ های خدماتی در حاشیه ی آزادراه و ساماندهی فروشندگان سیار مستقر در مسیر رشت-قزوین اقدامات لازم اجرایی شود.

وی با اشاره به استانداردهای موجود در روند احداث آزادراه‌ها بر لزوم وجود پایگاه‌های امداد و نجات ، اورژانس، پمپ بنزین ،کمپ های فنی و مراکز خرید بین راهی اشاره کرد و با بیان اینکه تمامی این قابلیت ها در طرح گیل پارک پیش بینی شده است، از فرماندار رودبار خواست تا با هماهنگی اصناف و دستگاه‌های مرتبط نسبت برای بهبود روند خدمات رسانی جاده ای گام بردارند.

وی همچنین به مشکلات مردم شهرستان رودبار ناشی از استقرار ایستگاه عوارضی آزادراه رشت- قزوین در محور امامزاده هاشم اشاره و اضافه کرد: مدیریت آزادراه باید در بستر تعامل با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اقدامات لازم را برای جانمایی عوارضی جدید در آن سوی شهرستان رودبار به عمل آورد.

در ادامه این نشست همچنین در خصوص ساماندهی دستفروشان مستقر در مبادی ورودی استان و شهرستان ها، ایجاد پل روگذر و زیر گذر در محورهای وردی غرب و شرق گیلان و نیز ارتقاء خدمات اورژانس و هلال احمر در معابر درون و برون شهری بحث و بررسی شد./

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 74 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم