یکشنبه, 05 اسفند 1397

نوار کناری

شناسه خبر:2411
در دیدار صمیمانه نماینده جنبش جهاداسلامی فلسطین در ایران با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان مطرح شد؛

دشمنان درصدد القاء تفکر غلط درخصوص مسئله فلسطین به جوامع هستند

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با همراهی دبیر و هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در گیلان به مناسبت روز مقاومت اسلامی ناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی با مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان، دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ما، در این دیدار صمیمانه که با حضور ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران و همراهی اسماعیل بلالایی دبیر دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین، نیما حاجتی عضو هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در گیلان و یاسر تقوی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان صورت گرفت، ناصر ابوشریف با بیان اینکه جبهه مقاومت یک شعار نیست؛ بلکه یک آرمان و حرکت جمعی برای مقابله با استکبار است، گفت: ما در ادوار مختلف شاهد تجزیه ملل مسلمان و اشغال کشورهای اسلامی از سوی مستکبرین بودیم که یکی از عوامل آن عدم وحدت جمعی بود.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران، هدف فعلی این جنبش را احیای خیزش امت اسلامی عنوان کرد و افزود: احیای محور جهاد و مقاومت در راستای دفاع از ملت های مسلمان از دیگر اهداف این جنبش است تا بوسیله آن بتوانیم به جایگاه حقیقی خود دست یابیم. وی با اشاره به اینکه باید با وحدت بتوانیم از ارزش های جوامع اسلامی دفاع کنیم، تصریح کرد: ما باید نقش واقعی خود را احیا کنیم.

حسن ظهیری "مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان" نیز در این دیدار با اشاره به اینکه دشمنان درصدد القاء تفکر غلط درخصوص مسئله فلسطین به جوامع هستند، گفت: فلسطین یک آرمان است و روز قدس جهان شمول می باشد. لذا این تفکر که قضیه فلسطین به سایر ملل مسلمان مربوط نیست، یک انحراف است و این جداسازی از سوی دشمنان برنامه ریزی شده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان، دفاع از فلسطین را نماد مبارزه با صهیونیسم و امپریالیسم دانست و تصریح کرد: برای مبارزه با جبهه استکبار باید تمامی مسلمین متحد شویم و حتی در این مسیر بها بپردازیم.

در پایان اسماعیل بلالایی با معرفی جمعیت دفاع از ملت فلسطین به تشریح فعالیتهای دفتر این جمعیت در استان گیلان پرداخت و جهت تولید برنامه های مشترک با صدا و سیما اعلام آمادگی کرد و اظهار داشت: این جمعیت آمادگی این را دارد تا با کمک و حمایت همه دلسوزان واقعی به نظام اسلامی بتوانیم در راستای نشر درست معارف فلسطین و مباحث مربوط به دشمن شناسی و همچنین پاسخ به شبهات موجود در سطح جامه به وظایف انسانی و اسلامی مان به خوبی عمل نماییم.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 110 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم