سه شنبه, 31 ارديبهشت 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2409
در دیدار صمیمانه نماینده جنبش جهاداسلامی فلسطین در ایران با نماینده ولی فقیه در گیلان مطرح شد؛

ما ایمان داریم که جمهوری اسلامی ایران و خط مقاومت پیروز خواهد شد، چرا که این وعده راستین الهی است

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ ناصر ابوشریف، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران با همراهی دبیر و هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در گیلان به مناسبت روز مقاومت اسلامی با آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان، دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ما، در این دیدار صمیمانه که با حضور ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران و همراهی حمید کامران رئیس هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در گیلان، اسماعیل بلالایی دبیر دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین، نیما حاجتی عضو هیات اجرایی دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در گیلان و یاسر تقوی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان صورت گرفت آیت الله فلاحتی، با بیان اینکه یکی از مؤلفه های قدرت در جمهوری اسلامی، مسئله مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان است، گفت: انقلاب اسلامی در سایه مقاومت به پیروزی رسید.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان، ایجاد خوف در بین مسلمانان را تلاش و توطئه اخیر دشمنان دانست و افزود: تنها راه غلبه بر این توطئه ها صبر و مقاومت است. وی ادامه داد: به ادعای خود دشمنان، ترس آنها از ظرفیت موشکی و هسته ای ما نیست؛ بلکه آنچه که مهم است ظرفیت انسانی ملت ایران است.

آیت الله فلاحتی، با اشاره به اینکه اسرائیل در مقابل فلاخر و سنگ های فلسطینیان به بن بست رسیده است، تصریح کرد: دلیل این قضیه مقاومت مردم فلسطین است. وی با بیان اینکه تمام دنیا بر علیه مسلمان جمع شده اند، این را دلیل قدرت مسلمانان دانست و افزود: برای آنکه بتوانیم مقابل تمام هجمه های دشمنان بایستیم باید مراقب تفرق و تشتت باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان، تفرق و تشتت به ویژه تشتت مذهبی را عامل تسلط دشمنان دانست و گفت: دشمنان از طریق شبکه های رسانه ای دنبال تزریق تفرقه به ویژه در میان سران و رهبران ملت ها هستند. وی نداشتن بازار مشترک، عدم مبادلات پولی، دست های پنهان سلطه و عدم آگاهی دانشجویان و دانشگاهیان از قدرت بالقوه دنیای اسلام را از عوامل تفرقه برشمرد و ادامه داد: برای آنکه فتنه دشمنان نابود شود، باید برای رفع این مسائل بکوشیم.

آیت الله فلاحتی، روز مقاومت اسلامی را روز زنده نگه داشتن روحیه مبارزه با استکبار و استعمار توصیف کرد و گفت: امید است این روز منجر به در کنار هم بودن ملت های مسلمان و تحقق وعده راستین الهی گردد.

ناصر ابوشریف نیز در این دیدار با بیان اینکه مرجعیت ما بعنوان مسلمان، قرآن کریم است، افزود: یکی از مهمترین مولفه ها برای پیروزی مسلمانان وحدت و قدرت است. وی یکی از علل خارج شدن مسلمانان از مسیر صحیح را عدم شناخت دشمن دانست و تصریح کرد: دشمنان اصلی ما به فرموده امام خمینی(ره) آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل هستند که ظلم و چپاول می کنند.

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران، ادامه داد: ما ایمان داریم که جمهوری اسلامی ایران و خط مقاومت پیروز خواهد شد، چرا که این وعده راستین الهی است. وی با بیان اینکه همه باید در مقابل کفار و اعتلاف آنان، متحد باشیم، تصریح کرد: جنبش جهاد اسلامی هرگز موضع خود را در زمینه مبارزه با رژیم صهیونیستی تغییر نخواهد داد. خصوصا" که ما در زمان حاضر در مرحله امتحان قرار گرفته ایم.

در پایان اسماعیل بلالایی با معرفی جمعیت دفاع از ملت فلسطین به تشریح فعالیتهای دفتر این جمعیت در استان گیلان پرداخت و اظهار داشت: امید آن می رود تا با وجود نماینده ولی فقیه عالم و دانای استان گیلان و حمایت همه دلسوزان واقعی به نظام اسلامی بتوانیم در راستای نشر درست معارف فلسطین و مباحث مربوط به دشمن شناسی و همچنین پاسخ به شبهات موجود در سطح جامه به وظایف انسانی و اسلامی مان به خوبی عمل نماییم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 202 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم