دوشنبه, 02 ارديبهشت 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2389
دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان:

رسالت رسانه‌ها خطیر و انکار ناپذیر است

  • انداز قلم

به گزارش سوما؛ مصطفی سالاری ظهر امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران استان گیلان که در مجتمع خاتم الانبیا رشت برگزارشد، ضمن تبریک روز خبرنگار اظهارداشت: کار رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی برای خبرنگاران مهم است.

وی افزود: سختی و پیچیدگی کار شما این است که با همه حوزه ها مرتبط است. سالاری با بیان اینکه در بحث جمهوریت و مردم سالاری رسانه از ارکان مهم آن است، یادآور شد: ایفای نقش در این بخش از الزامات رسانه ها است. وی ادامه داد: هرچه رسانه آزادتر باشد امکان جمهوریت و مردم سالاری را بیشتر فراهم می‌کند که در مردم سالاری نیز عدالت، تقوا و اسلامیت وجود دارد.

استاندارگیلان با اشاره به اینکه اگر رسانه‌ای مستقل و آزاد نباشد، نمی‌تواند رسالت خود را به درستی اجرا کند، گفت: باید سازوکارهایی که در دنیا رسانه‌ها بکار گرفته اند استفاده کنیم تا رسانه‌ای آزاد و مستقل داشته باشیم.

سالاری با بیان اینکه رسانه باید مطالبات مردم را عنوان کنند، یادآور شد: این اقدام رسانه ها سبب می شود تا کسانی که بر کرسی حاکمیت تکیه کرده اند غافل نباشند.

وی اضافه کرد: ما آمادگی داریم تا در خصوص مطالبات رسانه ها در راستای انعکاس مطالبات مردم بسترهای لازم را فراهم کنیم./خزرآنلاین

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 125 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم