چهارشنبه, 07 فروردين 1398

نوار کناری

شناسه خبر:1824

انتصاب قریب الوقوع مونا ابروفراخ به عنوان اولین فرماندار زن در دیار آیت الله بهجه

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ شنیده های غیر رسمی خبر از انتصاب مونا ابروفراخ به سمت فرماندار فومن دارند که در صورت صحت خبر اولین بانوی فرماندار رهسپار دیار بهجت ها و اریب ها خواهد شد و دکتر اسماعیل پور فرماندار فومن به زودی سکان مدیریت شهرستان را به فرد دیگری خواهد سپرد و تا انتهای هفته جلسه تودیع وی و معارفه فرماندار جدید شهرستان فومن برگزار خواهد شد.

مونا ابروفراخ، فرزند پاسدار شهید نادر ابروفراخ از شهدای والامقام استان گیلان، همسر مرتضی عظیمی، مسئول حمل و نقل و پایانه های غرب استان گیلان و خواهر محمد ابروفراخ کارشناس اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان می باشد که خبر انتصاب برادر ایشان در فرمانداری فومن نیز در برهه ای رسانه ای گردید.

مونا ابروفراخ، اولین بخشدار زن استان گیلان (بخشدار، بخش مرکزی شهرستان رشت)، یکی از پنج نماینده استان گیلان در اولین دوره مجلس ایثارگران، سابقه ۱۴ سال کار در وزارت کشور، کارشناس امور سیاسی استانداری گیلان، کارشناس معاونت برنامه ریزی استانداری و تدریس در دانشگاه و مشاوره بی سر و صدای مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی را در رزومه کاری خود دارد.

پیش از این شنیده ها از انتصاب محمد رضا محسنی فرماندار فعلی شهرستان شفت و معاون اسبق فرمانداری فومن به سمت فرماندار شهرستان فومن خبر می داد

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • James

    امیدوارم روزی این اتفاق برای ایشان رقم بخوره چون بسیار مدیر توانمندی هستند

    پاسخ

پیشنهاد سوما

طلایی

نقره ای

رو در رو

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 129 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم