یکشنبه, 24 شهریور 1398

نوار کناری

شناسه خبر:592

دیدار اعضای مرکز اندیشه ورزی سوما با یونس رنجکش مدیرکل امور اجتماعی استانداری گیلان

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ اعضای ستاد اجرایی مرکز اندیشه ورزی سوما در نشستی صمیمی با مدیرکل جدید امور اجتماعی استانداری گیلان به معرفی و ارائه فعالیتهای این موسسه پرداختند.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، در این نشست صمیمی که یونس رنجکش مدیرکل امور اجتماعی استان گیلان در دفتر خود در روز 24 فروردین 93 میزبان اسماعیل بلالایی، حمید رحیمی، قاسم خوش سیما و نیما حاجتی از اعضای ستاد اجرایی مرکز اندیشه ورزی سوما بود بر حمایت دولت از تشکلهای مردم نهاد تاکید شد.

اسماعیل بلالایی مدیرعامل موسسه سوما ضمن معرفی موسسه به فعالیتهای این موسسه و نحوه عملکردش پرداخت و گفت: ما در این موسسه سعی داریم با شناسایی ظرفیتهای شهرستان و استفاده بهینه از آنها راه پیشرفت و تعالی شهرمان را با کمک مردم و مسئولین خدوم هموار تر کنیم.

یونس رنجکش مدیرکل امور اجتماعی استانداری گیلان با اعلام حمایت دولت از تشکلهای مردم نهاد اظهار داشت: استانداری گیلان آماده هرگونه همکاری با این سازمانها می باشد. وی در پایان اظهار داشت: تاکنون مشابه موسسه شما که بر دانش و توسعه تاکید ویژه داشته باشد در هیچ جایی ندیده ام و امیدوارم که در انجام رسالتی که درنظر گرفته اید موفق باشید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد سوما

طلایی

نقره ای

رو در رو

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 141 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم